Oferta pracy jako glazurnik dla osób otwartych na dynamiczny rozwój i kreatywnych. Twoje obowiązki będą obejmowały wykonywanie elementów podłoża pod okładziny oraz renowację glazury dla różnego rodzaju lokali – od mieszkalnych po użytkowe. Preferowane na to stanowisko są osoby gotowe na podjęcie współpracy w grupie, doświadczone w branży i ukierunkowane na sprawną realizację zadań terminowych. Powinny cechować się również zorganizowaniem, dyspozycyjnością i wyobraźnią przestrzenną. Dodatkowym atutem będzie znajomość skandynawskich technik robót budowlanych i wykończeniowych.

Obowiązki

  • analiza dokumentacji budowlanej
  • okładanie ścian płytkami wykonanymi z różnych materiałów
  • wykonywanie mazaiki
  • naprawa istniejących okładzinach z płytek
  • przygotowanie powierzchni przed ułożeniem płytek
  • wybór odpowiednich materiałów

Wymagania

  • cierpliwość
  • precyzja
  • kordynacja wzrokowo-ruchowa
  • sprawność fizyczna
  • sprawność manualna
  • zmysł estetyczności
O Oslo
Oslo to stolica i największe miasto Norwegii, gmina na prawach okręgu oraz siedziba władz sąsiedniego okręgu Akershus. Oslo jest położone na południowym wschodzie kraju, w środkowej części regionu Østlandet, u ujścia rzek Lysaker, Aker, Alna i Gjersjø oraz kilku mniejszych cieków do zatoki Oslofjorden. Miasto Oslo liczy w swoich granicach administracyjnych 647 676 mieszkańców (2015), podczas gdy obszar zurbanizowany (tettsted) Oslo, obejmujący także tereny sąsiednich gmin, 942 084 mieszkańców (2014).