Zatrudnimy osobę na stanowisko glazurnika. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących na budowie oraz zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju narzędzia oraz materiały. Głównym zadaniem będzie realizacja prac glazurniczych oraz kompleksowe wykonywanie sufitów podwieszanych. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i konstrukcyjnymi oraz cierpliwością. Dodatkowo liczy się umiejętność współdziałania z innymi.

Obowiązki

  • analiza dokumentacji budowlanej
  • okładanie ścian płytkami wykonanymi z różnych materiałów
  • wykonywanie mazaiki
  • naprawa istniejących okładzinach z płytek
  • przygotowanie powierzchni przed ułożeniem płytek
  • wybór odpowiednich materiałów

Wymagania

  • cierpliwość
  • precyzja
  • kordynacja wzrokowo-ruchowa
  • sprawność fizyczna
  • sprawność manualna
  • zmysł estetyczności
O Drammen
Drammen to miasto w południowej Norwegii (41 km na południowy zachód od Oslo) ośrodek administracyjny gminy (norw. kommune) oraz stolica prowincji Buskerud, u ujścia rzeki Drammenselva do fiordu Drammenfjord. Drammen jest 367. norweską gminą pod względem powierzchni.