Oferta pracy zagranicznej na stanowisku geodety dla osób otwartych na nowe wyzwania. Zapewniona legalna praca w stabilnej międzynarodowej firmie. Twoje zadania obejmują czynności związane z kompleksowym przygotowaniem wniosków o wydanie decyzji lokalizacyjnych oraz zgłoszenia i pozwolenia na budowę. Obowiązki dotyczą również współpracy z innymi jednostkami firmy oraz interesariuszami zewnętrznymi. Liczy się wykształcenie wyższe techniczne na kierunku geodezja i kartografia. Niezwykle ceniona jest umiejętność organizowania i planowania własnej pracy, jak również zaangażowanie.

Obowiązki

  • analiza map
  • nanoszenie informacji na mapy
  • dokonywanie pomiarów w terenie
  • wytyczanie granic działek
  • sporządzanie dokumentacji pod projekty
  • prowadzenie ewidencji gruntów
  • wycena wartości nieruchomości

Wymagania

  • posiada średnie lub wyższe wykształcenie geodezyjne
  • znajomość rysunku technicznego
  • posiada 3 lata praktyki zawodowej w wypadku wykształcenia wyższego i 6 lat praktyki zawodowej w wypadku wykształcenia średniego
  • zna przepisy z dziedziny geodezji i kartografii
  • posiada nienaganną opinię zawodową
O Skien
Skien to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Telemark. Skien jest 139. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 50 676 osób.