Praca na stanowisku elektryka w przyjaznym i zgranym zespole. Wskazana oferta jest idealnie dopasowana do Twoich predyspozycji nie tylko ze względu na możliwość odbycia szeregu szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych. Przy pomocy różnorodnych materiałów i narzędzi będziesz zajmować się wykonywaniem przeglądów technicznych instalacji elektrycznych oraz monitorowaniem parametrów jakości energii elektrycznej. Jedyne, czego potrzebujesz do pracy za granicą, to norweski numer personalny. Twoje dodatkowe atuty to udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, odpowiedzialność i sumienność, a także komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Obowiązki

  • Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie przeglądów technicznych
  • Montaż mostów kablowych i szyn zbiorczych

Wymagania

  • Certyfikat DSB
  • Udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • Norweski numer personalny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Referencje ustne lub pisemne
  • Auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane
O Trondheim
Trondheim to miasto w Norwegii, nad Trondheimsfjorden u ujścia rzeki Nidelvy. Ośrodek administracyjny, dobrze rozwinięty przemysł stoczniowy, maszynowy, metalowy, rybny, ważny port handlowy i rybacki. Ważny ośrodek sportów zimowych (trasy biegowe, skocznie narciarskie). Populacja 176 348 osób.