Dobrze płatna i w pełni legalna praca dla kandydatów na stanowisko cykliniarza.  Do Twoich podstawowych zadań należy układanie podłóg drewnianych warstwowych. Twoje obowiązki to także sprawna realizacja powierzonych prac oraz bezwzględne utrzymywanie porządku na stanowisku roboczym. Podstawowe wymagania: udokumentowane doświadczenie zawodowe, sumienność, a także umiejętność pracy zespołowej. Pożądanym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki

  • - planowanie oraz zaopatrzenie w niezbędne materiał i narzędzia
  • - cyklinowanie parkietów na średniej i dużej wielkości powierzchni
  • - kompleksowa renowacja podłóg drewnianych
  • - montaż listew przypodłogowych

Wymagania

  • - zdolności manualne
  • - doświadczenie w zawodzie
  • - posiadane prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • - umiejętność pracy w grupie
O Tønsberg
Tønsberg to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Vestfold, na zachodnich brzegach Oslofjorden. W mieście żyje około 35 tys. osób.