Oferta pracy jako cykliniarz dla osób kreatywnych i otwartych na dynamiczny rozwój. Twoje obowiązki będą obejmowały montaż podłóg drewnianych, ich naprawę oraz renowację w różnego rodzaju lokalach – od mieszkalnych po użytkowe. Preferowane na to stanowisko są osoby gotowe na podjęcie współpracy w grupie, doświadczone w branży i ukierunkowane na sprawną realizację zadań terminowych. Powinny cechować się również zorganizowaniem, dyspozycyjnością i wyobraźnią przestrzenną. Dodatkowym atutem będzie znajomość skandynawskich technik robót wykończeniowych.

Obowiązki

  • - planowanie oraz zaopatrzenie w niezbędne materiał i narzędzia
  • - cyklinowanie parkietów na średniej i dużej wielkości powierzchni
  • - kompleksowa renowacja podłóg drewnianych
  • - montaż listew przypodłogowych

Wymagania

  • - zdolności manualne
  • - doświadczenie w zawodzie
  • - posiadane prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • - umiejętność pracy w grupie
O Kristiansand
Kristiansand to ósme pod względem wielkości miasto oraz drugi co do wielkości port Norwegii; siedziba gminy Kristiansand. Zespół miejski Kristiansand jest piątym co do wielkości w Norwegii.