Oferta dla chętnych do pracy w Norwegii na stanowisku cykliniarza. Osoba zatrudniona będzie zajmować się układaniem oraz naprawianiem podłóg przy użyciu różnych materiałów. Dodatkowo do jej zadań należy zabezpieczanie powierzchni przed zawilgoceniem poprzez odpowiednią izolację. Kandydat na pracownika powinien spełniać następujące kryteria: bardzo dobra sprawność fizyczna, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Obowiązki

  • - planowanie oraz zaopatrzenie w niezbędne materiał i narzędzia
  • - cyklinowanie parkietów na średniej i dużej wielkości powierzchni
  • - kompleksowa renowacja podłóg drewnianych
  • - montaż listew przypodłogowych

Wymagania

  • - zdolności manualne
  • - doświadczenie w zawodzie
  • - posiadane prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • - umiejętność pracy w grupie
O Haugesund
Haugesund to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Rogaland. Jest to niewielki port morski. Haugesund jest 403. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 31 530 osób.