Jeżeli pragniesz pracować ze zgraną ekipą na stanowisku cieśli, ta oferta jest dla Ciebie. Twoje zadania obejmują czynności związane nie tylko koordynacją projektów budowlanych i wykonawczych czy przygotowaniem kosztorysów. Obowiązki dotyczą również opracowywania koncepcji łączenia poszczególnych elementów drewnianych za pomocą dostępnych materiałów. Niezwykle cenione jest posiadanie wykształcenia kierunkowego oraz uprawnień. Liczy się również zaangażowanie, pomysłowość oraz łatwość pozyskiwania i utrzymywania relacji z klientami.

Obowiązki

  • wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie
  • łączenie poszczególnych elementów za pomocą materiałów
  • wybór drewna, które będzie najodpowiedniejsze do danej konstrukcji
  • budowa domów w szkielecie drewnianym

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy cieśli
  • doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji drewnianych
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
O Kristiansand
Kristiansand to ósme pod względem wielkości miasto oraz drugi co do wielkości port Norwegii; siedziba gminy Kristiansand. Zespół miejski Kristiansand jest piątym co do wielkości w Norwegii.