Nie licz na szczęście! Już dziś podejmij pracę jako cieśla szalunkowy w międzynarodowym zespole. Jako pracownik będziesz odpowiedzialny za sporządzanie przedmiaru robót związanych z wykonaniem i montażem elementów szalunków, jak również wykonywanie prac okołobudowlanych zgodnie ze specjalistyczną dokumentacją techniczną. Kandydat na pracownika powinien spełniać następujące kryteria: referencje ustne lub pisemne, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętność pracy w grupie. Dodatkowym atutem będzie biegłe posługiwanie się językiem angielskiego lub norweskiego w mowie i piśmie.

Obowiązki

  • składowanie elementów deskowania indywidualnego i szalunków systemowych
  • sporządzanie przedmiaru robót związanych z wykonaniem i montażem elementów szalunków, wykonywanie obróbki elementów drewnianych
  • montowanie i demontowanie szalunków systemowych
  • montowanie i rozbieranie deskowania indywidualnego
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż, zasadami ergonomii oraz ochrony środowiska

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • znajomość różnych systemów szalunkowych,
  • umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych
  • umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.