Masz doświadczenie w pracy na systemach szalunkowych Doka, Peri, Meva lub Hunnebeck? Nie boisz się wysokości? Praca na stanowisku cieśli szalunkowego jest dla Ciebie idealna. Dobra znajomość rysunku technicznego pozwoli Ci na rzetelną realizację powierzonych zadań. Podstawowe wymagania na wskazanym stanowisku to: bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie, punktualność i sumienność. Pożądane referencje ustne lub pisemne, świadczące o wykonywaniu pracy na dużych obiektach, takich jak szpitale, apartamentowce czy fabryki.

Obowiązki

  • składowanie elementów deskowania indywidualnego i szalunków systemowych
  • sporządzanie przedmiaru robót związanych z wykonaniem i montażem elementów szalunków, wykonywanie obróbki elementów drewnianych
  • montowanie i demontowanie szalunków systemowych
  • montowanie i rozbieranie deskowania indywidualnego
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż, zasadami ergonomii oraz ochrony środowiska

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • znajomość różnych systemów szalunkowych,
  • umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych
  • umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Fredrikstad
Fredrikstad to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Østfold. Fredrikstad jest 282. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 70 418 osób. Pod względem zaludnienia Fredrikstad zajmuje 7. miejsce wśród norweskich gmin.