Nie chcesz ciągle walić głową w przysłowiowy mur podczas poszukiwania pracy? Posiadasz umiejętności sprawnego zalewania betonem? Stanowisko cieśli szalunkowego jest właśnie dla Ciebie. Do Twoich podstawowych obowiązków będą należały prace okołobudowlane w oparciu o przygotowaną dokumentację techniczną. Wymagania dotyczące nowego pracownika obejmują: dobrą formę fizyczną oraz możliwość niezwłocznego podjęcia pracy, posiadanie norweskiego numeru personalnego i komunikatywną znajomość języka angielskiego lub norweskiego. Mile widziane własne auto do dyspozycji na terenie Norwegii.

Obowiązki

  • składowanie elementów deskowania indywidualnego i szalunków systemowych
  • sporządzanie przedmiaru robót związanych z wykonaniem i montażem elementów szalunków, wykonywanie obróbki elementów drewnianych
  • montowanie i demontowanie szalunków systemowych
  • montowanie i rozbieranie deskowania indywidualnego
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż, zasadami ergonomii oraz ochrony środowiska

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • znajomość różnych systemów szalunkowych,
  • umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych
  • umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.