Oferta pracy jako brukarz dla osób otwartych na dynamiczny rozwój. Twoje obowiązki będą obejmowały prace przy robotach drogowych. Równie istotne będzie przestrzeganie procedur bezpieczeństwa obowiązujących podczas wykonywanych zadań. Preferowane na to stanowisko są osoby gotowe na podjęcie współpracy w grupie, doświadczone w branży i ukierunkowane na sprawną realizację zadań terminowych. Powinny cechować się również zorganizowaniem, dyspozycyjnością i otwartością na nowe wyzwania. Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi skandynawskich maszyn brukarskich.

Obowiązki

  • układanie i docinanie kostki brukowej i kamienia naturalnego
  • umieszczanie płyt betonowych i elementów oraz zestawów kamiennych
  • prace ogólnobudowlane: przygotowanie terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie
  • ustawianie krawężników i obrzeży
  • przygotowania podłoża
  • obsługa maszyn brukarskich - naprawa i konserwacja sprzętu

Wymagania

  • doświadczenia w ww. stanowisku
  • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót brukarskich
  • sumienność, rzetelność w pracy
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub norweskiego będzie dodatkowym atutem
O Stavanger
Stavanger to norweskie miasto portowe i gmina leżąca w okręgu Rogaland, na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. W Stavanger, w najstarszej części miasta (Gamle Stavanger) znajduje się Muzeum Konserw (Norsk Hermetikkmuseum). Niegdyś funkcjonowało w mieście Stavanger kilkadziesiąt zakładów produkujących konserwy i przetwarzających ryby. Miasto znane jest również z połowów szprotek.