Korzystna oferta pracy zagranicznej na stanowisku operatora brukarza. Zapewniona praca w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju. Twoje zadania obejmują czynności związane nie tylko z układaniem nawierzchni brukowej. Będziesz zajmował się także obsługą i kontrolą staniu technicznego maszyn oraz urządzeń. Obowiązki dotyczą również wykonywania bieżącej konserwacji, a także drobnych napraw. Niezwykle ceniona jest umiejętność organizowania i planowania własnej pracy, jak również predyspozycje interpersonalne. Liczy się również bardzo dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna.

Obowiązki

  • układanie i docinanie kostki brukowej i kamienia naturalnego
  • umieszczanie płyt betonowych i elementów oraz zestawów kamiennych
  • prace ogólnobudowlane: przygotowanie terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie
  • ustawianie krawężników i obrzeży
  • przygotowania podłoża
  • obsługa maszyn brukarskich - naprawa i konserwacja sprzętu

Wymagania

  • doświadczenia w ww. stanowisku
  • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót brukarskich
  • sumienność, rzetelność w pracy
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub norweskiego będzie dodatkowym atutem
O Ålesund
Ålesund to portowe miasto handlowe położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, u ujścia kilku fiordów do Morza Norweskiego: w tym Grytefjorden, Ellingsøyfjorden i Sulafjorden, w regionie Møre og Romsdal. Położone na półwyspie i kilku wyspach, tworzących dogodny port.