Oferta pracy jako blacharz w Tromsø dla osób kreatywnych i otwartych na dynamiczny rozwój. Twoje obowiązki będą obejmowały montaż pokryć z blachy, podbitki metalowe oraz naprawy dekarsko - blacharskie. Preferowane na to stanowisko są osoby gotowe na podjęcie współpracy w grupie, doświadczone w branży i ukierunkowane na sprawną realizację zadań terminowych. Powinny cechować się również zorganizowaniem, dyspozycyjnością i wyobraźnią przestrzenną. Dodatkowym atutem będzie znajomość skandynawskich technik robót blacharskich.

Obowiązki

  • - montaż izolacji termicznych ciepłochronnych
  • - montaż izolacji termicznych zimnochronnych
  • - wykonanie przedmiotów z cienkiej blachy
  • - praca na wysokościach

Wymagania

  • - wyobraźnia przestrzenna
  • - umiejętność pracy w zespole
  • - sprawność fizyczna
  • - mile widziany prawo jazdy kat. B
  • - znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.