Chcesz dołączyć do ekipy najbardziej utalentowanych blacharzy, pracujących za granicą? Myślisz o pracy godnie wynagradzanej, w dynamicznie rozwijającej się firmie? Nie czekaj! Już dziś dostępna jest oferta na wskazane stanowisko. W zakresie Twoich obowiązków będzie montaż izolacji termicznych ciepłochronnych i zimnochronnych oraz innych tego typu konstrukcji z blachy. Aby móc pracować jako blacharz, musisz mieć doświadczenie w branży lub szybko przyswajać wiedzę. Liczy się również dyspozycyjność, wyobraźnia przestrzenna oraz umiejętność pracy w wieloosobowych zespołach.

Obowiązki

  • - montaż izolacji termicznych ciepłochronnych
  • - montaż izolacji termicznych zimnochronnych
  • - wykonanie przedmiotów z cienkiej blachy
  • - praca na wysokościach

Wymagania

  • - wyobraźnia przestrzenna
  • - umiejętność pracy w zespole
  • - sprawność fizyczna
  • - mile widziany prawo jazdy kat. B
  • - znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
O Skien
Skien to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Telemark. Skien jest 139. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 50 676 osób.