Chętnie zatrudnimy kompetentną osobę na stanowisko betoniarza-zbrojarza. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało planowanie prac na budowie oraz zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju narzędzia i materiały. Głównym zadaniem będzie dobór odpowiedniego gatunku metalu do potrzeb wykonywanych konstrukcji. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i sprawnością fizyczną oraz wyobraźnią przestrzenną. Dodatkowo liczy się rzetelność, a także umiejętność współdziałania z innymi.

Obowiązki

  • betonowanie na podstawie rysunku technicznego
  • przygotowanie zbrojenia
  • wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy betoniarza-zbrojarza
  • sumienność i rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat.
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.