Przejrzysta oferta pracy za granicą na stanowisku betoniarza-zbrojarza. Nie potrzebujesz stosu dokumentów, by realizować powierzone zadania na wysokim poziomie. Wystarczy dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Na wskazanym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wykonywanie standardowych prac z zakresu branży budowlanej oraz robót dotyczących obróbki betonu i stali przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Bogactwo dostępnych narzędzi pozwoli Ci nie tylko na sprawne wykonanie zaplanowanych prac, ale także na wykazanie się kreatywnością w zakresie zagospodarowania przestrzennego.

Obowiązki

  • betonowanie na podstawie rysunku technicznego
  • przygotowanie zbrojenia
  • wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy betoniarza-zbrojarza
  • sumienność i rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat.
O Skien
Skien to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Telemark. Skien jest 139. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 50 676 osób.