Zatrudnimy osobę na stanowisko betoniarza-zbrojarza. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących na budowie oraz zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju narzędzia oraz materiały. Głównym zadaniem będzie bieżąca obsługa prac betoniarskich oraz zbrojarskich. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku powinien cechować się zdolnościami manualnymi i konstrukcyjnymi oraz cierpliwością. Dodatkowo liczy się umiejętność współdziałania z innymi.

Obowiązki

  • betonowanie na podstawie rysunku technicznego
  • przygotowanie zbrojenia
  • wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy betoniarza-zbrojarza
  • sumienność i rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat.
O Bergen
Bergen to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Hordaland, na styku Morza Północnego i Norweskiego. Bergen jest drugim co do wielkości miastem kraju, liczy 265 300 mieszkańców (2012). Nazywane jest bramą do fiordów i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.