Oczekujesz odpowiednich zarobków na stanowisku architekta? Nie wahaj się! Ta praca zapewni Ci nie tylko godne wynagrodzenie, odpowiednie do Twoich kwalifikacji. Pozwoli także na poznanie skandynawskich technik architektonicznych oraz innowacji, obecnych w tamtejszym sektorze budowlanym. Wykorzystasz je przy projektowaniu rozmieszczenia ścian i podłóg w budowanych lub remontowanych obiektach. Wymagania dotyczące nowego pracownika obejmują: udokumentowane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kategorii B i norweski numer personalny. Pożądana kreatywność i wyobraźnia przestrzenna, a także komunikatywność.

Obowiązki

  • sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji
  • wykonywanie rysunków koncepcji architektonicznej
  • weryfikacja dokumentacji projektowej
  • nadzór nad realizowanymi projektami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe-architektura
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Architekta
  • doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych
  • znajomość języka norweskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość prawa budowlanego
O Tromsø
Tromsø to stolica regionu Troms, największe miasto północnej Norwegii, siódme pod względem wielkości miasto kraju. Miasto leży na wyspie Tromsøya, za kołem podbiegunowym. Mimo swojego położenia, 350 km za kołem polarnym, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ Prądu Zatokowego.