Już dziś rewelacyjna oferta pracy w sektorze budownictwa na stanowisku architekta. Do Twoich zadań będą należały czynności związane z wznoszeniem nowych obiektów lub remontowaniem już istniejących budynków. Dodatkowo jako pracownik będziesz czuwał nad postępem prac i prowadził nadzory autorskie na budowie. Wymagane jest także uczestnictwo w procedurach administracyjnych. Warunki, jakie trzeba spełniać, by ubiegać się o zatrudnienie to: znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie, dyscyplina i predyspozycje do pracy w zespole. Mile widziane udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie oraz umiejętności interpersonalne.

Obowiązki

  • sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji
  • wykonywanie rysunków koncepcji architektonicznej
  • weryfikacja dokumentacji projektowej
  • nadzór nad realizowanymi projektami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe-architektura
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Architekta
  • doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych
  • znajomość języka norweskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość prawa budowlanego
O Tønsberg
Tønsberg to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Vestfold, na zachodnich brzegach Oslofjorden. W mieście żyje około 35 tys. osób.