Oferta pracy dla architektów, które marzą o zatrudnieniu i rozwoju kariery za granicą. Korzystna praca na wskazanym stanowisku w Norwegii. Jako pracownik będziesz zajmował się przygotowywaniem rozwiązań projektowych w oparciu o standardy przedsiębiorstwa, ustalony budżet i zasady wiedzy budowlanej. Warunki niezbędne do podjęcia zatrudnienia to biegła obsługa komputera, systematyczność i podzielność uwagi, umiejętność wyceny oraz szacowania robót budowlanych. Niezaprzeczalnym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu zarówno budynków mieszkalnych, jak również użyteczności publicznej.

Obowiązki

  • sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji
  • wykonywanie rysunków koncepcji architektonicznej
  • weryfikacja dokumentacji projektowej
  • nadzór nad realizowanymi projektami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe-architektura
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Architekta
  • doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych
  • znajomość języka norweskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość prawa budowlanego
O Kristiansand
Kristiansand to ósme pod względem wielkości miasto oraz drugi co do wielkości port Norwegii; siedziba gminy Kristiansand. Zespół miejski Kristiansand jest piątym co do wielkości w Norwegii.