Intrygująca oferta pracy na stanowisku architekta. Jako pracownik będziesz realizował zadania z zakresu współpracy z branżystami oraz podmiotami zewnętrznymi w procesie projektowym. Równie istotnym kryterium będzie Twoje zaangażowanie w wykonywanie inwentaryzacji, jak również udział w wizjach lokalnych. Warunki konieczne do podjęcia wskazanej pracy to potwierdzone kilkuletnie doświadczenie zawodowe, zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu. Mile widziana praktyka w koordynacji projektów związanych z adaptacją i przebudową obiektów zabytkowych.

Obowiązki

  • sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji
  • wykonywanie rysunków koncepcji architektonicznej
  • weryfikacja dokumentacji projektowej
  • nadzór nad realizowanymi projektami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe-architektura
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Architekta
  • doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych
  • znajomość języka norweskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość prawa budowlanego
O Haugesund
Haugesund to norweskie miasto i gmina leżąca w regionie Rogaland. Jest to niewielki port morski. Haugesund jest 403. norweską gminą pod względem powierzchni. Według danych z roku 2005 gminę zamieszkuje 31 530 osób.