Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na stanowisku architekta w Norwegii. Do Twoich podstawowych zadań jako pracownika należy tworzenie projektów budowlanych, wykonawczych i warsztatowych oraz systematyczne opracowywanie dokumentacji technicznej. Twoje obowiązki to również znajomość obowiązujących przepisów prawa oraz aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa. Podstawowe wymagania: udokumentowane doświadczenie zawodowe, umiejętność pracy zespołowej, biegła obsługa komputera wraz ze znajomością AutoCAD, MS Office, Sketchup. Pożądanym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki

  • sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji
  • wykonywanie rysunków koncepcji architektonicznej
  • weryfikacja dokumentacji projektowej
  • nadzór nad realizowanymi projektami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe-architektura
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Architekta
  • doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych
  • znajomość języka norweskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość prawa budowlanego
O Ålesund
Ålesund to portowe miasto handlowe położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, u ujścia kilku fiordów do Morza Norweskiego: w tym Grytefjorden, Ellingsøyfjorden i Sulafjorden, w regionie Møre og Romsdal. Położone na półwyspie i kilku wyspach, tworzących dogodny port.